Stowarzyszenie „Zagórów-Miejsce z Historią” już oficjalnie!

Szanowni Państwo,

teraz już oficjalnie i z wielką radością możemy oznajmić, że w dniu 10 maja Prezes Stowarzyszenia „Zagórów – Miejsce z Historią” Katarzyna Połom przedłożyła w stosowne dokumenty w Starostwie Powiatowym w Słupcy i dokładnie  16 maja 2019 roku uzyskaliśmy wpis do ewidencji stowarzyszeń zwykłych, prowadzonej przez Starostę.

fotototo

W dniu 26 kwietnia listę członków założycieli podpisała dziewiątka osób żywo zainteresowanych historią naszego miasteczka i chcących dalej współpracować przy budowie stowarzyszenia. Byli to: Katarzyna Połom, Jarosław Buziak, Artur Paprzycki, Zbigniew Krawczyński, Adam Kasprzak, Damian Kruczkowski, Barbara Karczmarek oraz  Tomasz Michalski. Prowadzenia spotkania założycielskiego podjął się  Bogdan Michalski, protokołowała Katarzyna Połom. Jednym z punktów programu było wybranie zarządu stowarzyszenia. W jego skład weszli :

  • Katarzyna Połom jako prezes
  • Jarosław Buziak jako sekretarz
  • Artur Paprzycki jako skarbnik

Przed nami jeszcze trochę „papierologii” ( pojawią się również deklaracje członkowskie dla osób zainteresowanych współtworzeniem stowarzyszenia ), abyśmy mogli w drugiej połowie tego roku działać aktywniej niż dotąd!

Z pozdrowieniami!

Członkowie Stowarzyszenia „Zagórów – Miejsce z Historią”!

P.S. Na naszym profilu na FB pojawiło się sporo pozytywnych reakcji, miłych komentarzy…Wśród nich pozdrowienia z Kanady:

bmvid

Kliknij, by odtworzyć FILM 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s