Pierwsza publikacja książkowa

Jakiś czas temu zrozumieliśmy, iż działalność nieformalna i obecność jedynie w sieci ( na stronie i portalu społecznościowym) jest dość wygodna, ale nie pozwala docierać do wszystkich osób, do jakich chcielibyśmy dotrzeć. Czas na zmiany! Wzbogacenie naszej dotychczasowej oferty o takie rzeczy, jak książkowe publikacje, pocztówki itp. będzie możliwe dopiero po rejestracji naszego projektu jako stowarzyszenia i ubieganiu się o zewnętrzne środki finansowe na wsparcie działalności.

Książka „Zagórów – Miejsce z Historią” ukazała się w zaledwie 12 egzemplarzach i została wydana tzw. własnym sumptem. Planowany dodruk ( zależy od pozyskania środków na ten cel ) ukaże się już z pewnymi zmianami, dlatego uznajemy publikację za tzw. białego kruka. Stanowi ona zbiór 9 artykułów autorstwa Bogdana Michalskiego, publikowanych wcześniej na naszej stronie internetowej, opatrzony wstępem.

Cena publikacji ( 45 zł) stanowi zwrot kosztów wydania + tzw. cegiełkę na rzecz powstającego właśnie stowarzyszenia.

Książkę nabyć można w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Zagórowie, dzięki uprzejmości dyrektor Katarzyny Nowickiej.
Osoby zainteresowane zakupem prosimy również o kontakt w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiamy
zespół redakcyjny Zagórów – Miejsce z Historią

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s